Witaj na naszym forum!

Przyszły użytkowniku cs-ultraskill.pl, zarejestruj się teraz na naszym forum,aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum,dodawać reputacje użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy,a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Graj na naszych serwerach!

Nowa odsłona naszego forum to dopiero początek! Kolejne zmiany dla naszych wspaniałych graczy już niebawem. Dlatego zapraszamy Cię do wspólnej gry i zabawy na naszych serwerach.

Sklep VIP 24/7

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu! Możliwość zakupu rangi VIP po przez Paysafecard / Przelew / SMS i wiele więcej.Nie zwlekaj! Poczuj się jak król na naszych serwerach.

Konkurs

Grudzień to czas świąt ,a zatem zapraszamy Cię do uczestnictwa w naszym konkursie! Spraw sobie prezent i nie płać za rangę VIP przez cały rok! Więcej informacji znajdziesz pod tą wiadomością.

{block="article_slide_2"}

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 28.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

  1. 1 punkt
    Witam jutro dodam te mapy
  2. 1 punkt
    sv_cheats 1 - Włącza możliwość korzystania z komend sv sv_infinity_ammo 1 - Daje nam nieskończoną amunicje jak i nieskończone granaty sv_grenade_trajectory - Linia za rzuconym granatem impulse 101 - Daje nam maksymalną ilość pieniędzy sv_showimpacts 1 - Pokazuje gdzie poleciały nasze strzały ammo_grenade_limit_total 5 - Pozwala nam to mieć 5 granatów w wyposażeniu mp_roundtime_defuse 60 - Runda trwa 60 minut mp_buytime 9999 - Pozwala nam kupować przez cały czas mp_buy_anywhere 1 - Pozwala nam kupować w dowolnym miejscu na mapie mp_warmup_end - Kończy rozgrzewkę mp_freeztime 0 - Wyłącza czas na przygotowanie się do rundy god - Tryb boga, daje nam nieśmiertelność gods - Jeśli gramy ze znajomymi na serwerze, ustawia nieśmiertelność dla wszystkich graczy na serwerze noclip - Pozwala nam latać po całej mapie jak i przenikać przez obiekty Komendy co do botów bot_kick - Jeśli chcemy wyrzucić wszystkie boty z serwera bot_stop - Boty nie mogą się przemieszczać bot_place - Stawia bota przed nami Komendy do broni i granatów give weapon_flashbang - Granat Oślepiający give weapon_smokegrenade - Granat dymny give weapon_hegrenade - Granat odłamkowy give weapon_molotov - Mołotow give weapon_incgrenade - CT Mołotow give weapon_decoy - Wabik give weapon_ak47 - AK47 give weapon_awp - AWP give weapon_(broń którą chcecie) Jeśli chcecie możecie pobrać mój plik w którym zawarte są komendy z których korzystałem gdy grałem jeszcze w cs'a 🙂 => TUTAJ <= SCAN:https://www.virustotal.com/#/file/b17297ce92b21296195746aae786c110976c4e34617885c39ed0881440aae723/detection
  3. 1 punkt
    +wiek +doświadczenie -sm -dlaczego próbny