Witaj na naszym forum!

Przyszły użytkowniku cs-ultraskill.pl, zarejestruj się teraz na naszym forum,aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum,dodawać reputacje użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy,a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Graj na naszych serwerach!

Nowa odsłona naszego forum to dopiero początek! Kolejne zmiany dla naszych wspaniałych graczy już niebawem. Dlatego zapraszamy Cię do wspólnej gry i zabawy na naszych serwerach.

Sklep VIP 24/7

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu! Możliwość zakupu rangi VIP po przez Paysafecard / Przelew / SMS i wiele więcej.Nie zwlekaj! Poczuj się jak król na naszych serwerach.

Konkurs

Grudzień to czas świąt ,a zatem zapraszamy Cię do uczestnictwa w naszym konkursie! Spraw sobie prezent i nie płać za rangę VIP przez cały rok! Więcej informacji znajdziesz pod tą wiadomością.

{block="article_slide_2"}

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 27.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  1. Nick w grze: TriqY 2. Wiek: 17 3. Doświadczenie: 2.500 godzin w cs:go, z czego około 500 na serwerach społecznościowych 4. Staż na serwerze: Na serwerze gram od czerwca 2018 roku 5. Znajomość Sourcebans [1-10]: 1, ale szybko sie uczę ;) 6. Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK 7. Dlaczego chcesz admina: Na serwerze spędzam codziennie około 2/3 godzin i czasami zdarza się sytuacja, że nie ma admina na serwerze, a ktoś w końcu musi dbać o serwer podczas ich nieobecności 8. Składka: Przelew 9. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/TriqY/
 2. 1 punkt
  Prawie wszystko na tak oprócz tego sma ale się nauczy jestem na tak 🙂
 3. 1 punkt
  +wiek +staż -sm Na TAK,można dać sznase :)
 4. 1 punkt
  +wiek + staż -sm ale szybko sie nauczy 😄