Witaj na naszym forum!

Przyszły użytkowniku cs-ultraskill.pl, zarejestruj się teraz na naszym forum,aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum,dodawać reputacje użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy,a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...

Graj na naszych serwerach!

Nowa odsłona naszego forum to dopiero początek! Kolejne zmiany dla naszych wspaniałych graczy już niebawem. Dlatego zapraszamy Cię do wspólnej gry i zabawy na naszych serwerach.

Sklep VIP 24/7

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu! Możliwość zakupu rangi VIP po przez Paysafecard / Przelew / SMS i wiele więcej.Nie zwlekaj! Poczuj się jak król na naszych serwerach.

Konkurs

Grudzień to czas świąt ,a zatem zapraszamy Cię do uczestnictwa w naszym konkursie! Spraw sobie prezent i nie płać za rangę VIP przez cały rok! Więcej informacji znajdziesz pod tą wiadomością.

{block="article_slide_2"}

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 25.11.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  +wiek +doświadczenie +/- sm to dlaczego chcesz admina to tak każdy pisze Próbny
 2. 1 punkt
  +wiek +/- sm +pare razy widzialem typa na serwerze mozna dac szanse, tak
 3. 1 punkt
  +/- wiek + staż - Bardzo mało używasz tego mikrofonu.
 4. 1 punkt
  1. Nick w grze: TriqY 2. Wiek: 17 3. Doświadczenie: 2.500 godzin w cs:go, z czego około 500 na serwerach społecznościowych 4. Staż na serwerze: Na serwerze gram od czerwca 2018 roku 5. Znajomość Sourcebans [1-10]: 1, ale szybko sie uczę ;) 6. Sprawny mikrofon [TAK/NIE]: TAK 7. Dlaczego chcesz admina: Na serwerze spędzam codziennie około 2/3 godzin i czasami zdarza się sytuacja, że nie ma admina na serwerze, a ktoś w końcu musi dbać o serwer podczas ich nieobecności 8. Składka: Przelew 9. Kontakt: https://steamcommunity.com/id/TriqY/
 5. 1 punkt
  Witam jutro dodam te mapy
 6. 1 punkt
  sv_cheats 1 - Włącza możliwość korzystania z komend sv sv_infinity_ammo 1 - Daje nam nieskończoną amunicje jak i nieskończone granaty sv_grenade_trajectory - Linia za rzuconym granatem impulse 101 - Daje nam maksymalną ilość pieniędzy sv_showimpacts 1 - Pokazuje gdzie poleciały nasze strzały ammo_grenade_limit_total 5 - Pozwala nam to mieć 5 granatów w wyposażeniu mp_roundtime_defuse 60 - Runda trwa 60 minut mp_buytime 9999 - Pozwala nam kupować przez cały czas mp_buy_anywhere 1 - Pozwala nam kupować w dowolnym miejscu na mapie mp_warmup_end - Kończy rozgrzewkę mp_freeztime 0 - Wyłącza czas na przygotowanie się do rundy god - Tryb boga, daje nam nieśmiertelność gods - Jeśli gramy ze znajomymi na serwerze, ustawia nieśmiertelność dla wszystkich graczy na serwerze noclip - Pozwala nam latać po całej mapie jak i przenikać przez obiekty Komendy co do botów bot_kick - Jeśli chcemy wyrzucić wszystkie boty z serwera bot_stop - Boty nie mogą się przemieszczać bot_place - Stawia bota przed nami Komendy do broni i granatów give weapon_flashbang - Granat Oślepiający give weapon_smokegrenade - Granat dymny give weapon_hegrenade - Granat odłamkowy give weapon_molotov - Mołotow give weapon_incgrenade - CT Mołotow give weapon_decoy - Wabik give weapon_ak47 - AK47 give weapon_awp - AWP give weapon_(broń którą chcecie) Jeśli chcecie możecie pobrać mój plik w którym zawarte są komendy z których korzystałem gdy grałem jeszcze w cs'a 🙂 => TUTAJ <= SCAN:https://www.virustotal.com/#/file/b17297ce92b21296195746aae786c110976c4e34617885c39ed0881440aae723/detection
 7. 1 punkt
  +wiek +doświadczenie -sm -dlaczego próbny
 8. 1 punkt
  Prawie wszystko na tak oprócz tego sma ale się nauczy jestem na tak 🙂
 9. 1 punkt
  +wiek +staż -sm Na TAK,można dać sznase :)
 10. 1 punkt
  +wiek + staż -sm ale szybko sie nauczy 😄
 11. 1 punkt
  Imię: Adam Skąd jesteś?: Toruń Kujawsko-Pomorskie Nick z gry: TriqY Ile masz lat?: I would like to say 18 but i have to wait :( Zainteresowania: Gym&Games&Football Jak do nas trafiłeś: Jakoś 3 lata temu szukałem serwera FFA i zostałem :)
 12. 1 punkt
  Imię: Jacek Skąd jesteś: Okolice Poznania Nick z gry: Pieuu Ile masz lat:18 Zainteresowania: Piłka nożna, esport, motoryzacja, logistyka Jak do nas trafiłeś?: Długo szukałem serwera do popykania wszedłem akurat na ten bo miał najwięcej graczy, spodobało mi się, poznałem graczy i zostałem.
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Imię: Kamil Skąd jesteś: Polska Nick z gry: kamcs Ile masz lat: Jeszcze 18 Zainteresowania: Seriale które oglądam w wolnym czasie. Jak do nas trafiłeś?: To był bodajże 2015 w grudniu albo 2016 w styczniu chciałem być najlepszym snajperem ever i szukałem serwera ze skinami więc tak o to trafiłem na ten serwer po przeszukaniu setki serwerów :)
 15. 1 punkt
  kryj sie przed banami next time
 16. 1 punkt
  Ohoho a kto to do nas wrócił 😄 Elo mordo
 17. 0 punktów
 18. 0 punktów
  nom elo po raz 325